Kosova

Aksident me fatalitet në autostradën “Ibrahim Rugova”

Një person është goditur për vdekje në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Zëdhënësi i Policisë, Bajram Krasniqi për Koha.net ka konfirmuar se një burrë me inicialet XH.M është shkelur në autostradë, dhe nga plagët e marra ka ndërruar jetë.

Sipas tij aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:00. Ndërsa viktima është i ditëlindjes 1966.

 

Komentoni