Sport

Ajeti: Shqipëria dhe Kosova, jemi një

Mbrojtësi i kombëtares së Shqipërisë Arlind Ajeti nëpërmjet Facebook-ut ka uruar kombëtaren e Shqipërisë dhe përfaqësuesen e Kosovës për siç ka shkruar ai “vëllezërve të mi”.

Shqipëria do të përballet me Lihnshtejtanin ndërsa Kosova do të përballet me Kroacinë në Shkodër.

Ajeti do të mungojë sonte në ndeshjen me Lihnteshtajnin.

Postimi i Ajetit në Facebook:

Eshte shum e veshtir per mua qe edhe kesaj radhe nuk munda te jem pjes e kesaj loje dhe te mos jesh ne gjende te ndihmojr vllezerve te mi. i uroj vllezerve te mi shum sukses.

Komentoni