Kosova

Ahmetin dhe Abrashin i “bashkon” kafeja

Dy kandidatët që synojnë të parin e Prishtinës, Shpend Ahmeti nga Vetëvendosje dhe Arban Abrashi janë parë sot pranë njëri-tjetrit në një nga lokalet në kryeqytet.

Ekipi i Klan Kosovës të cilët kanë qenë në vendin e ngjarjes, kanë intervistuar të dy kandidatët.

Për të parë më shumë shikoni videon më poshtë:

Komentoni