ShowBiz

Afërdita Dreshaj shfaqet ‘e nxehtë’ në jugun e Shqipërisë (Foto)

Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj është kthyer në Shqipëri, ku është duke kaluar disa ditë të mira pushimi nën shoqërinë e mikeshave të saj.

Ajo ka zgjedhur bregdetin e jugut, ndërsa përmes rrjeteve sociale ka publikuar fotografi, duke treguar se si po shijon pushimet verore.

Në një fotografi të publikuar në Instagram, modelja Dreshaj shfaqet mjaft seksi, teksa pozon me bikini, hipur mbi një shkëmb.

Ajo shquhet për format trupore, të cilat nuk heziton t’i ekspozojë asnjëherë.

Afërdita tash e një kohë është në lidhje me hokeistin e njohur çek Jakub Kindl, dhe bashkëjetojnë në Amerikë.

 

Komentoni