Video

Adoleshenti tentoi të bëjë selfie, rrëshqet dhe vdes

Rastet e vdekjes vetëm për të bërë një selfie sa vinë dhe shtohen. E tillë është edhe kjo ngjarje tragjike për një të ri i cili vdiq vetëm pasi tentoi të realizonte një selfie.

Një adoleshent në qytetin e Novy Urengoy, në Rusi ka tentuar të bëjë fotografi në një ndërtesë të larta, por mosmbajtja e ekuilibrit e rrëzoi atë.

Për disa minuta i varur në ndërtesë, adoleshenti ka tentuar të ngjitet, por nuk ia ka dalë, në fund janë dëgjuar vetëm ulërimat e tij para se të jepte shpirt.

Ndërkohë, dikush e ka filmuar të gjithë këtë ngjarje të rëndë, videoja e të cilës është shpërndarë kudo duke shkaktuar një zemërim të madh.

Komentoni