ShowBiz

Abigail 1 vjeç, Aurela Gaçe zbulon një detaj nga data e lindjes së saj

Sot më datë 7 dhjetor Abigail, vajza e këngëtares së njohur shqiptare Aurela Gace mbush 1 vjeç.

Ditë më parë këngëtarja i ka kushtuar një status në rrjetin e saj social Instagram ku ka treguar sesi vajza e saj ka ardhur në jetë.

Ndërsa sot ajo zbulon një detaj tepër të veçantë nga data e lindjes së saj.

“Sot nje vit me pare erdhi ne jete Abigail jone, lumturia jone….dhe ne librin e vitit te saj te pare , ka te shenuar ngjarjen e ditës,”-shkruan Aurela. Kjo ngjarje e veçantë në jetën e saj përkon me natën finale të edicionit të vjetshëm të festivalit “Kënga Magjike”.

Komentoni